Ogłoszenia parafialne

22.11.2020

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy Rok Liturgiczny. Za tydzień rozpocznie się czas Adwentu.
 2. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji - na funkcjonowanie archiwum i muzeum archidiecezjalnego.
 3. Zachowujemy w światyni dystans i nosimy maseczki. W naszym kościele może być nie więcej niż 30 osób. Na ławkach są karteczki wskazujące miejsce siedzenia i ułatwiające zachowanie dystansu. Ze względu na innych proszę o skrupulatne przestrzeganie tych wytycznych i nie gromadzenie się „ławka za ławką”.
 4. We wtorek 24.11 o godz. 7.00 i w niedziele 29.11 o 16.00 nie będzie Mszy Świętych.
 5. W zarządzeniu naszej archidiecezji z powodu pandemii nie mogą się odbywać spotkania w grupach parafialnych i formacyjnych.
 6. Została już położona trzecia - ostateczna warstwa tynku tzw. ozdobny z tyłu i z boku kościoła aż do podjazdu przy stojakach rowerowych. W tym tygodniu zostanie położona ostateczna warstwa tynku na całym frontonie kościoła oraz domu katechetycznego od strony dzwonnicy.
 7. Również w tym tygodniu zostanie przekazana I rata za tynkowanie  w wysokości 110.000 zł. W tym kontekście dziękuję za ofiary finansowe przekazywane na tynkowanie przez przelewy bankowe, w świątyni.  
 8. W tym roku - jak podaje Archidiecezja - nie będzie Rorat Adwentowych.
 9. Są już do nabycia małe i duże Świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom. Małe świece - 6 zł, duże świece - 12 zł.
 10. Na stoliku nowy numer „Gościa Niedzielnego” , „Małego Gościa Niedzielnego” i gazetki parafialnej oraz innych czasopism.
   

Warto odwiedzić