Ogłoszenia parafialne

20.10.2019

  1. Dzisiaj w trwającym Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  2. W związku z tym dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Misje.
  3. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30, we wtorek po Mszy Św. rannej o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy dzieci i młodzież, które będą też prowadziły w zwyczaju poprzednich lat cząstkę Różańca.
  4. W III poniedziałek miesiąca spotkanie formacyjne członków Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego w salce.
  5. W piątek 25.10 o godz. 18.30 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  6. W minionym tygodniu zostały wykonane prace przygotowawcze, izolacyjne pod wylewkę podłogi w niedokończonej salce, inne prace budowlane oraz została wykonana przez firmę budowlaną wylewka posadzki. Do 6.10.2019 na różne prace – jak to zostało ogłoszone, wydano 5.500 zł. Od 7.10.2019 r do teraz wykonano prace instalatorskie dopływu i odpływu wody, zakup i montaż parapetów, zakup materiałow elektrycznych, kabli elektrycznych i wykonanie instalacji elektrycznej przez firmę, zakup materiałow instalacyjnych wod – kan., prace przygotowawcze do wylewek, kładzenie 2 warstw folii izolującej, 2 warstw styropianu podłogowego, inne prace budowlane, zakup 140 m2 styropianu, 200 m2 folii, 17 ton materiałow sypkich i wiążących do tzw. betonu chudego i wylewki, zakup innych materiałów budowlanych, wykonanie wylewki. Za te przedsięwzięcia budowlane zapłacono 10.000 zł.  
  7. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na prace oddania salki. Dziękuję jednej osobie z parafii za dodatkowy dar 600 zł. na ten cel i kilku osobom za dary po 100 zł. na wspomnianą inwestycję. Dziękuję za różne formy pomocy przy salce i w życiu liturgiczno – materialnym parafii.
  8. Na stoliku jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego” i inne czasopisma.

Warto odwiedzić